MÖBLER / Byråar, sekretärer / Hallbyrå 9614048
*
nr 961 4048
Hallbyrå
1950-tal, längd: 55 cm, djup: 28 cm, höjd: 60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 19:56:21
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/5 22:29:50
1
400 kr
10/5 22:16:52
2
200 kr
10/5 22:16:52
1
250 kr (Budbetjänt)
10/5 22:17:30
2
300 kr
10/5 22:17:30
1
350 kr (Budbetjänt)
10/5 22:17:55
2
400 kr
10/5 22:17:55
1
400 kr (Budbetjänt)
10/5 22:19:21
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar hallbyrå hallmöbel hallmöbler
-
3138 Byrå
Betsad furu, 1800-tal. Bredd: 102 cm. Djup: 45 cm...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:29
-
3178 Byrå
Gustaviansk stil, 1920-tal. Bredd: 98 cm, djup: 51..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:28
-
3133 Byrå
Gustaviansk stil, med stenskiva. Bredd: 93 cm, dju..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:42
-
3339 Byrå
Gustaviansk stil. Bredd: 68 cm, djup: 41 cm, höjd:..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:18
-
3415 Byrå
Gustaviansk stil. Med stenskiva. Bredd: 117 cm, dj..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:07
-
3354 Byrå
Miniatyr. Bredd: 40 cm, djup: 22 cm, höjd: 36 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:47
*
Hallbyrå
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4048
Hallbyrå
1950-tal, längd: 55 cm, djup: 28 cm, höjd: 60 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
9/5 22:29:50 | 1 | 400 kr |
10/5 22:16:52 | 2 | 200 kr |
10/5 22:16:52 | 1 | 250 kr (Budbetjänt) |
10/5 22:17:30 | 2 | 300 kr |
10/5 22:17:30 | 1 | 350 kr (Budbetjänt) |
10/5 22:17:55 | 2 | 400 kr |
10/5 22:17:55 | 1 | 400 kr (Budbetjänt) |
10/5 22:19:21 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar hallbyrå hallmöbel hallmöbler
-
3138 Byrå
Betsad furu, 1800-tal. Bredd: 102 cm. Djup: 45 cm...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:29 -
3178 Byrå
Gustaviansk stil, 1920-tal. Bredd: 98 cm, djup: 51..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:28 -
3133 Byrå
Gustaviansk stil, med stenskiva. Bredd: 93 cm, dju..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:42
-
3339 Byrå
Gustaviansk stil. Bredd: 68 cm, djup: 41 cm, höjd:..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:18 -
3415 Byrå
Gustaviansk stil. Med stenskiva. Bredd: 117 cm, dj..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:07 -
3354 Byrå
Miniatyr. Bredd: 40 cm, djup: 22 cm, höjd: 36 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:47